REKOLEKCJE LETNIE 2019

Data wydarzenia: 
Od sobota, 10 Sierpień, 2019 (Całodzienne) do sobota, 17 Sierpień, 2019 (Całodzienne)
Rekolekcje letnie w 2019 roku odbędą się ponownie w OŚRODKU W OSTROWIE PIECKOWSKIM
Termin: 10-17.08.2019
Koszt pobytu w ośrodku - 79 zł od osoby za dobę – 553 zł za cały tydzień.
Dzieci do lat 4 śpiące z rodzicami i korzystające z ich porcji nic nie płacą.
 
Do dyspozycji mamy 72 pokoje w pawilonach oraz 16 domków letniskowych.
Jeśli macie Państwo rodzinę, znajomych, którzy chcą uczestniczyć w rekolekcjach, przekażcie im wcześniej tą wiadomość. Podajcie im datę od której zaczynamy zapisy. Uczulamy, w oparciu o doświadczenia z lat ubiegłych zapisy trwają krótko. Każdy zapisuje się osobiście na osobnym formularzu. Nie można wysłać zgłoszenia za kogoś. Jeśli jest rodzina np. 3 osobowa i chce zabrać ze sobą jeszcze kogoś – jedną czy dwie osoby mogą wszyscy zgłosić się na jednym formularzu, ale wówczas będą traktowani jak jedna rodzina i będą umieszczeni w jednym pokoju lub domku. Małżeństwa czy osoby indywidualne zachęcamy do łączenia się tak oby obłożyć cały pokój.
 
REGULAMIN ZAPISÓW:
 
• W pierwszej kolejności będą zapisywani członkowie Wspólnoty Rodzin ze Świecia.
• Po ułożeniu listy uczestników co może potrwać ok. tygodnia, w połowie grudnia otrzymacie Państwo mail z informacją zwrotną potwierdzającą zapisanie na liście lub informację o umieszczeniu na liście rezerwowej.
• Ci co znajdą się na liście uczestników do 10 stycznia 2019 r. zobowiązani są do wpłaty zaliczki w kwocie 100 zł od każdego płatnego uczestnika. Dane do przelewu będą w informacji zwrotnej. Brak wpłaty w tym czasie będzie skutkował skreśleniem z listy, a w to miejsce zostanie zapisana rodzina z listy rezerwowej.
• Do 31.03.2019 roku należy wpłacić drugą ratę zaliczki w kwocie 200 zł od osoby. Brak wpłaty drugiej raty w tym terminie oznacza skreślenie z listy uczestników. (Prosimy tego przestrzegać!!!)
• Do 31.03.2019 roku można zrezygnować z udziału w rekolekcjach bez konsekwencji finansowych. Wpłacona zaliczka zostanie zwrócona. Po tym terminie zaliczkę zwrócimy tylko w sytuacji, gdy na zwolnione miejsca znajdziemy inną rodzinę o tej samej liczbie uczestników.
• Jeśli zgłosicie Państwo swoje uczestnictwo w rekolekcjach podając określoną ilość osób, a po 31.03.2019 roku z jakiś powodów liczba ta się zmniejszy i na rekolekcje przyjedziecie w mniejszym składzie to za każde niewykorzystane miejsce, niestety będziecie musieli zapłacić pełną stawkę pomniejszoną o 10 zł tzw. „wsad do kotła”, czyli 69 zł za osobodzień (483 zł za całość). Takie mamy warunki umowy.
• Pozostałą część kosztów w kwocie 253 zł od osoby prosimy wpłacić na konto do 31.07.2019 roku. W tym roku nie będziemy przyjmować wpłat w gotówce.
• Jeśli będzie to dla Państwa wygodniejsze możecie dokonywać wpłaty np. w ratach co miesiąc. Ważne, aby w wyznaczonych terminach była na koncie wpłacona od Państwa właściwa kwota.
 
Jeszcze raz prosimy o terminowe wpłaty. Jesteśmy zmuszeni to egzekwować, ponieważ jesteśmy zobligowani w określonych terminach dokonywać wpłaty na rzecz ośrodka.
 
Pozdrawiam Jacek Bednarski
Z Panem Bogiem
 
tel. kontaktowy 608 609 140