POSŁUGA MODLITWĄ WSTAWIENNICZĄ I UWOLNENIA

W tej modlitwie nie robimy nic innego, jak tylko dobrowolnie i świadomie poddajemy działaniu Miłosiernej Miłości te obszary naszego życia, gdzie – jak często o nich myślimy – lepiej się nie zapuszczać.


PIĘĆ KLUCZY to hasło, żadna magia. Logicznie poukładana droga do celu.


1. Zawierzenie Jezusowi nie tylko tej modlitwy, ale całego swojego życia. Oraz wypowiedzenie żalu za to, co było złe: niewłaściwe wybory, ignorowanie dobra, niewierność, odejście od Boga. 

2. Przebaczenie. Wypowiadamy kolejne sprawy do przebaczenia konkretnym osobom, także sobie. A wszystko w imię Jezusa.

 


3. Wyrzeczenie. Także w imię Jezusa wyrzekamy się duchów, które „podczepiając” się pod nasze słabości zwodzą nas, utrudniają, ciągną w dół. Ważne jest nazwanie ich, a także kłamstw, które zakorzeniły się w naszej świadomości i o ogradzają nas od Boga i radości życia.


4. Związanie duchów. Osoba posługująca staje w autorytecie Jezusa i związuje duchy, których się wyrzekliśmy.

5. Błogosławieństwo Ojca. W życie w wolności wkraczamy oddani Miłości. Temu, który błogosławi nam w każdej chwili. Błogosławi naszemu powołaniu. Chce nas na tym świecie.

 

 

Jak można się przygotować do tej modlitwy – czytając pierwszą cześć książki „Modlitwa uwolnienia” Neal Lozano. Po przeczytaniu książki prosimy o kontakt z osobami z naszej wspólnoty: Stasia 500 093 906 lub Maciej 697202590.

Książka do zakupienia we Wspólnocie Rodzin lub przez księgarnie Ośrodka Odnowy w Duchu Św. w Łodzi - szczegóły kliknij tutaj


Polecam również artykuły do przeczytania na ten temat:


Ojciec ci błogosławi, czyli prawdziwy sens uwolnienia – KLIKNIJ TUTAJ


PIĘĆ KLUCZY do wolności - KLIKNIJ TUTAJ

To Jezus zwyciężył – KLIKNIJ TUTAJ