Marzec 25 2017 22:43:33
Wspólnota
· CEL ISTNIENIA WSPÓLNOTY
· KIM JESTEŚMY
· ODPOWIEDZIALNI-KONTAKT
· SŁUŻBA
Do pobrania
· NAUCZANIA
· GALERIA NA STRONIE do 2012
· GALERIA PICASA
· MUZYKA
· ŚPIEWNIK
Rekolekcje
Liderzy
Joanna i Maciej Żbikowscy tel. - 882 041 682
POLUB NAS NA FACEBOOKU
POLECAMY
Aktualnie online
· Gości online: 2

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 64
· Najnowszy użytkownik: ElaiTomek
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
ZAPRASZAMY


JEŚLI JEST W TWOIM SERCU pragnienie spotkania się z Bogiem żywym na modlitwie, z tymi, którzy pragną tego samego, przyjdź i módl się razem z nami.

A KIM JESTEŚMY?  

Jesteśmy wspólnotą. Nie tylko rodzin. Bogactwem wspólnoty są osoby w różnym wieku, żyjące w różnych stanach: małżeństwa i rodziny, osoby stanu wolnego i konsekrowane, wdowy oraz rodzice samotnie wychowujący dzieci. Poznaj nas również poprzez oglądanie zdjęć - kliknij tutaj...

CO NAS ŁĄCZY? 9 lata temu Bóg dał p
ragnienie głębszego przeżywania naszej wiary i doświadczania żywej obecności Boga w Jego Kościele i w naszych rodzinach poprzez wspólną modlitwę, Eucharystię i rekolekcje. Wzrastamy w wierze korzystając z doświadczenia Odnowy w Duchu Św.  Korzystamy z propozycji formacyjnych Mocnych w Duchu w Łodzi i współpracujemy z ks. Sarbinowskim e-rekolekcje. Na co dzień budujemy jedność w sposób „zwyczajny”, troszcząc się o siebie nawzajem, stając się siostrą i bratem w Chrystusie dla innych - czytaj więcej ...UWAGA!!! BĄDŹ NA BIEŻĄCO - MARZEC 2017:

- MSZA ŚW. W KOŚCIELE Z POSŁUGĄ WSPÓLNOTY 10.03 (piątek) godz. 18.00. PO MSZY KRÓTKIE SPOTKANIE W SALCE - WAŻNE OGŁOSZENIA
- ADORACJA W KOŚCIELE 15.03 (środa) godz. 17.00 - 18.00
- UWIELBIENIE 24.03 (piątek) godz. 19.00
- SPOTKANIE WSPÓLNOTY Z KS. BISKUPEM 30.03 (czwartek) godz. 17.00
- SAKRAMENT BIERZMOWANIA 30.03 godz. 18.00


O innych spotkaniach i wydarzeniach - czytaj poniżej.

BIERZMOWANIE ZOSI i BARTKA

Kochana Wspólnoto Rodzin

W imieniu naszym oraz Beaty i Darka, chcemy podzielić się z Wami radością z tego, że Zosia oraz Bartek, w czwartek 30 marca na mszy św. o godz. 18.00, przyjmą sakrament bierzmowania.

Będzie nam niezmiernie miło, jeśli zechcecie uczestniczyć z nami we wspólnej liturgii i modlić się za Zośkę, Bartka oraz ich innych młodych ludzi przystępujących tego dnia do bierzmowania.

Jola i Krzysztof.

SPOTKANIA I POSŁUGI WSPÓLNOTY


Zapraszamy na spotkania wspólnoty.

Poniżej podajemy propozycję terminów naszych spotkań oraz posług do końca czerwca 2017r. Spotkania wspólnoty odbywają się najczęściej w salce parafialnej lub w kościele parafii św. Józefa. Inne szczegóły i godziny spotkań będziemy podawać w osobnej informacji na stronie. Przed nami wiele ważnych spotkań, posług oraz chwil przy dobrej kawie. Nie zabraknie modlitwy Uwielbienia i doświadczenia bycia razem. Proponowane terminy spotkań i posług niezależnie od nas mogą ulec zmianie :)

KALENDARIUM – czytaj więcej…

ROZPAL WIARĘ ...


Kochani. To ogromna radość, że tak wielu z Nas mogło uczestniczyć w tak ważnym spotkaniu w dniu 25.02. Byliśmy świadkami działania Bożej obecności oraz działania Ducha Św. Pan dotykał i uzdrawiał. Doświadczyliśmy braterstwa w służbie i mieliśmy okazję, aby dzielić się wiarą i miłością z innymi. Były chwile wzruszeń i zachwytu Bogiem, który Żyje i Jest z nami. On bardzo nas Kocha.

Panie, Tobie Chwała !

JUŻ WKRÓTCE UMIEŚCIMY NAUCZANIA MP3 Z TEGO SPOTKANIA!

* polecamy do odsłuchania nauczania Marcina z listopada - kliknij tutaj…

ZMIANA MYŚLENIA

GRUPA DZIELENIA W STYCZNIU 2016


Prosimy, odsłuchaj nauczania o. Remigiusza Recława – Nawrócenie człowieka nawróconego kliknij tutaj…

Ćwiczenia duchowe: Od kogo mogę uczyć się myślenia miłością, a nie grzechem? – co te osoby robią, że podnoszą,, budzą nadzieję, nie miażdżą, a po rozmowie z nimi moje serce jest bliżej Boga?

Znajdę 10 osób w moim życiu wobec których chcę zmienić myślenie (nie będę wyłapywać słabości i grzechu, ale dobro) – jak to zrobię?

Jak się karmię Bogiem?


* Dodatkowo do rozważenia na modlitwę osobistą fragment Iz 58. Wrócimy do niego w późniejszym terminie.

REKOLEKCJE PIECKI 2017

LETNIE REKOLEKCJE DLA RODZIN W
OSTROWIE PIECKOWSKIM
07-14.08.2017

Kochani!

Wspólnota Rodzin ze Świecia zaprasza rodziny, które pragną przeżyć wakacje z Bogiem na rekolekcje w Ostrowie Pieckowskim - malowniczej miejscowości na Mazurach.

Informacje dla uczestników rekolekcji znajdują się - kliknij tutaj ...

BARDZO WAŻNE:

Jeśli macie jakieś pytania lub wątpliwości proszę o kontakt mailowy rekolekcje2017@wp.pl lub telefoniczny w godzinach wieczornych – Jacek Bednarski 608609140.


Dane do przelewu:
PKO Bank Polski; MICHAŁ RYSZARD LEWANDOWSKI
NR: 50 1020 5558 1111 1372 0740 0220
Tytuł wpłaty: REKOLEKCJE 2017 + imię i nazwisko
PO REKOLEKCJACH LETNICH 2016

Kochani! Dziękujemy Bogu za Waszą obecność i wspólny czas w Muszynie.

Poniżej wspólnotowe zdjęcie z rekolekcji. Kliknij i poszukaj siebie lub znajomych :)

Na Facebooku wspólnoty są do obejrzenia zdjęcia z Rekolekcji Letnich. Zapraszamy :)

W dziale nauczania, zostały umieszczone konferencje, świadectwa, prezentacje i dwa filmy, które widzieliśmy na rekolekcjach.

POBIERANIE PLIKÓW - PRZEBUDOWA


W związku z przebudową systemu plików na serwerze większość plików dźwiękowych do pobrania jest obecnie niedostępna. W miarę możliwości aktywujemy istniejące linki poczynając od najnowszych. Jeśli chcecie pobrać jakieś pliki i spotykacie się z informacją o błędzie, proszę przesłać informację na admin@tutorial.com.pl podając nazwę pliku do ściągnięciaWARTO TO USŁYSZEĆ


Mamy za sobą OSIEM spotkań formacyjnych, podczas których zostały wygłoszone konferencje: Bożki mojego życia, Ewangelizacja w codziennościBłogosławione słabości, Modlitwa, Miłosierdzie, Grzech i Spowiedź, Ja i Słowo Boże, WOLA BOŻA [nauczanie z 13.10] – POLECAMY kliknij tutaj…


Polecamy do odsłuchania inne wygłoszone homilie przez ks. Sarbinowskiego kliknij tutaj…

MAMY DOBREGO OJCA

Aktualne jest i to się nie zmienia, że Bóg jest Dobry! Dziękujemy, każdemu kto wspiera wspólnotę swoją obecnością, modlitwą, troską o drugiego i służbą na Chwałę Pana. Dziękujemy wszystkim, którzy mają pragnienie obecności Boga w swoim życiu i budowania z Nim codziennej relacji. Każdy z Nas jest Ważny dla Ojca Niebieskiego. Dziękujemy, że korzystacie z nagranych konferencji i wspólnotowych spotkań. Cieszymy się, że możemy razem z Wami doświadczać, jak Bóg nas kocha. Dla Niego nie ma rzeczy niemożliwych!

Panie, Tobie Chwała !


Warto zobaczyć - Bóg jest Dobry!

ADORACJA


Diakonia Modlitwy Wstawienniczej zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu – III środa miesiąca

Zapraszamy na wspólną modlitwę w kościele św. Józefa od godz. 17.00 do 18.00


Grupa wstawiennicza - posługuje w naszej wspólnocie modlitwą w intencjach podanych osobiście lub przesłanych przez sms. Jeśli to czytasz i potrzebujesz modlitwy zgłoś intencję pisząc sms na nr tel. 500 093 906 lub napisz na adres staszka.r@op.pl.

Wygenerowano w sekund: 0.02 698,673 Unikalnych wizyt